Європейська Комісія затвердила Дорожню карту з довгосрокового фінансування економіки ЄС. Серед іншого розглянуто і питання регуляції системи фінансової звітності. Зокрема (більше…)
Дослідження британської Ради з фінансової звітності (Financial Reporting Council – FRC) показали, що інституційні інвестори в більшості не задоволені тим (більше…)
Вопрос: В соответствие с требованиями МСБУ 19 актуарий произвел необходимые расчеты, и мы скорректировали остаток прочих резервов в капитале. Но (більше…)
В “Бухгалтер & Закон” №12/14 размещена статья Влады Карповой “Учет облигаций внутреннего госзайма в инвалюте”. Автор уделяет внимание вопросам бухгалтерского (більше…)
Питання: Чи можна вважати створений гарантійний резерв зобов’язанням? Питання вочевидь обумовлено тим, що наказом Мінфіну від 27.06.2013 р. N 627 (більше…)
Сьогодні не стало Олександра Ключника, фахового аналітика, відомого українським бухгалтерам високопрофесійними публікаціями в журналі “Бухгалтер” та газеті “Податки та бухгалтерський (більше…)
В “Вестнике МСФО” (Лига закон) № 6/14 приводится консультация, касающаяся проблемы представления курсовых разниц в финансовой отчетности: Нужно ли в (більше…)
Ганс Хугерворст, Голова Ради з МСБО, 8 березня виступив в Нью-Делі на Азійському регіональному політичному форумі з доповіддю “Перегортаючи бухгалтерську (більше…)
FASB відмовився від подальшої конвергенції з МСФЗ за проектом фінансових інструментів. Стефен Був’є (Stephen Bouvier) в своїй статті на Accountancy (більше…)
В “Бухгалтере” № 7/14 опубликован материал “Не переймайтеся”, посвященный проблеме отражения в бухучете трансфертных корректировок, порожденных нормами НКУ. В статье (більше…)