Інтерв’ю чемпіонки: “я постійно у групі ставила запитання”

Автор | 12.08.2022

“Практика МСФЗ” опублікувала інтерв’ю з  Олесею Ододюк, яка склала АССА DipIFR на найвищий бал.

Акцентуємо увагу на тому, що під час війни, коли деяка big-мажорська начальницька сцикунота повтікала за кордон, кинувши людей напризволяще, правильні компанії робили правильні справи:

” на шляху ще захворіла на ковід, я стала з’ясовувати, хто готує до іспиту. На той час ще не було оголошення про безкоштовне навчання, у будь-якому разі я просила б когось про допомогу в навчанні, бо часу залишалося мало. Надіслала заявки в декілька навчальних закладів, які співпрацюють з ACCA, але відповів лише один — BDO Academy, який мене й готував разом із нашою викладачкою Юлією Букатіною, яка часто мала пояснювати стандарти на онлайн-зустрічах під сирени. Реально, ніхто, крім них, не взявся мене вчити. Інші компанії активізувалися, але набагато пізніше, я б утратила час на вивчення”.

BDO – респект!

Ю.Букатіна – респект!

p.s. А про сцикуноту ми ще згадаємо вголос … Після війни…. Спільнота дізнається про своїх “героїв”. Зокрема і про тих, хто відмовився надати навіть моральну підтримку Залізобетонному Місту -Герою, яке мужньо тримає оборону нашого північного Сходу.

Залишити відповідь