Війна: буденний героїзм бухгалтерів

Автор | 21.12.2023

“В 2018 році товариством було укладено з Міністерством оборони України Державний контракт на виробництво та поставку до Збройних Сил України 9-ти шт. БпАК «HAWK». Однак попередній керівник товариства – громадянин ОСОБА_5 , ймовірно виношуючи протиправний умисел, направлений на ймовірне перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України, після виготовлення Товариством наведених вище БпАК «HAWK» та проходження ними відповідних випробувань, до ЗС України вказані БпАК не передав, а розпочав судову та іншу тяганину, всіляко спрямовану на затягування поставки конче-необхідного озброєння нашим воїнам. При цьому звільнив весь технічний персонал товариства та, фактично, припинив будь-яке утримання виробничої бази.

Лише в квітні 2022 року, після початку повномасштабного військового вторгнення російської федерації до України, під примусом інших засновників товариства, а також озброєних військових головний бухгалтер товариства (не директор ОСОБА_5 ) видала виготовленні БпАК для поставки їх до Збройних Сил України.

У подальшому БпАК «HAWK» успішно використовувались Силами спеціальних операцій Збройних Сил України під час виконання бойових завдань…”

Судове рішення

Залишити відповідь